AKCE v supermarketu
Akční nabídka supermarketu Rojal 
platná od 09.08.2017 do 15.08.2017
více informací rojal akce v supermarketu více informací rojal akce v supermarketu

Nabídka

Novinky na Rojal.cz
Pro naše zákazníky velkoobchodu jsme, spolu se společností One Pub, připravili řešení Elektronické evidence tržeb a pokladního systému
více informací - ŘEŠENÍ EET A POKLADNÍ SYSTÉM ONE PUB
HLEDÁTE IDEÁLNÍ KANCELÁŘ K PRONÁJMU V UHERSKÉM HRADIŠTI? Máme pro vás zajímavý tip za příznivou cenu.
více informací - HLEDÁTE IDEÁLNÍ KANCELÁŘ K PRONÁJMU V UHERSKÉM HRADIŠTI?
Pivovar PRIMÁTOR Náchod SPECIALISTA NA SPECIÁLY Nově v nabídce velkoobchodu ROJAL pro vaší restauraci
více informací - Pivovar PRIMÁTOR Náchod SPECIALISTA NA SPECIÁLY
PRODEJ SUDOVÉHO PIVA - PŮJČOVÁNÍ VÝČEPŮ Malé i velké rodinné oslavy, letní grilování, zahradní party všeho druhu-tam nesmí chybět točené pivo z naší široké nabídky sudových piv
více informací - PRODEJ SUDOVÉHO PIVA - PŮJČOVÁNÍ VÝČEPŮ
Supermarket na Facebooku Máte svůj profil na Facebooku? Přidejte si nás do přátel a buďte v obraze
více informací - Supermarket na Facebooku

Průvodce službami

Nacházíte se: www.rojal.cz » Průvodce službami

Akční nabídky

nad rámec smluvně dohodnutých cen, nabízíme v pravidelných měsíčních intervalech zvýhodněnou nabídku zboží za akční ceny zveřejněnou formou barevného katalogu
(v rozsahu cca 1000 položek).

Bonusový program

R-body při odběru zboží, jsou na Vaše konto elektronicky načítány bonusové body, za které můžete u naší společnosti odebrat Vámi určené bonusové zboží.

Zákaznický servis

(objednávky, podpora prodeje, bonusový program, akční nabídky, případné reklamace aj.) je zabezpečován obchodním zástupcem naší společnosti, který tuto činnost vykonává pravidelnými návštěvami vaší provozovny. Objednávky jsou vytvářeny pomocí notebooku (u každé položky zboží je zobrazena aktuální skladová zásoba a cena včetně fota výrobku). Obchodní zástupce Vás zároveň ihned pomocí notebooku informuje o všech aktuálně probíhajících akcích a novinkách. Při vytváření objednávky můžete sledovat nárůst počtů R-bodů bonusového programu, případně ihned proměnit své body na dodávku bonusového zboží. Objednávka je po odsouhlasení odeslána k zpracování.

Jak objednávat

Naše společnost preferuje osobní přístup ke každému zákazníkovi. Ať se jedná o velkou akciovou společnost v krajském městě nebo živnostníka v příhraniční vísce. Disponujeme zkušeným proškoleným týmem obchodních zástupců, kteří zákazníky osobně navštěvují v domluvených pravidelných časech. Tito jsou vybaveni moderní výpočetní technikou umožňující sledování stavu zboží, novinky ve zboží, akce, slevy… Objednávka je přehledná, rychlá a pohodlná.

Osobně v samoobslužném prodejním skladě, typu cash and carry v Uherském Brodě, Uherském Hradišti a Kroměříži. Zde si mohou zákazníci přijet zboží vybrat, zakoupit a odvést. Služba je určena zákazníkům, kteří preferují osobní odběr.

Na něco jste zapomněli a nemůžete si přijet pro zboží osobně do našich samoobslužných prodejen? To nevadí! Telefonicky se spojíte s našimi operátorkami v zákaznickém centru a s jejich pomocí vytvoříte objednávku.

Kontakty na ROJAL spol. s.r.o.
Tel.: +420 572 626 111 | FAX: +420 572 626 114 | Email.: rojal@rojal.cz | Web: www.rojal.cz
Facebook