Degustovali jsme vína od Vinné sklepy Lechovice

Degustovali jsme vína Lechovice

Na pátek 23. 3. 2018 jsme v rámci rozšíření spolupráce dostali od Vinných sklepů Lechovice pozvánku zúčastnit se prohlídky jejich vinařství s řízenou (komentovanou) degustací vín. Před samotnou prohlídkou vinařství, která začínala okolo 14:30, nás v zasedací místnosti v sídle společnosti Vinné sklepy Lechovice navštívili obchodní zástupci společností HYVEco, GurmEko a Red Bull.

Nejdříve jsme se od obchodního zástupce společnosti HYVEco dozvěděli o novinkách z jejich sortimentu rumů. Všechny rumy jsme mohli ochutnat. Tyto rumy jsou také k ochutnávce na všech našich prodejnách Cash & Carry. Poté nás navštívili obchodní zástupci společnosti GurmEko, kteří nám řekli o novinách z jejich sortimentu koření, bujonů a polévek a také možnosti rozšíření spolupráce s námi. Nakonec nám přišli o ochucených novinkách ze svého sortimentu říct obchodní zástupci společnosti Red Bull.

Poté přišla na řadu samotná prohlídka vinařství Lechovice a vinného sklepa s řízenou degustací a povídání o vínech včetně jejich historie.