Den pohybu pro zdraví 2019

Den pohybu pro zdraví 2019

Den pohybu pro zdraví 2019 se pomalu blíží a my se ho stejně jako minulý rok rozhodli podpořit. Proto jsme opět jedním ze sponzorů této akce ve Sportparku Rybníček ve Starém Městě.

Nyní s mottem: “Tablet i mobil nechej doma! Pojď se s námi hýbat a vyber si svůj sport.”

Celou sobotu 11. 5. 2019 bude v areálu Sportparku Rybníček probíhat program plný her a aktivit pro celé rodiny. Představí se sportovní spolky ze Starého Města, Uherského Hradiště, Kunovic a také blízkého okolí. Vyzkoušet si budete moci fotbal, florbal, volejbal, hokej, házenou, ale také například šerm, šachy, kickbox či discgolf a mnoho dalších sportů.

Kromě představení různých sportů, aktivit se můžete těšit také na rodinný charitativní běh nazvaný 2 míle pro Dakonii. V běhu 2 míle pro Dakonii jde o co největší počet nasbíraných kilometrů, které poté partneři této akce promění za peníze. Dále se můžete těšit na Človíčkovu stezku, pojednávající o historii sportu, Maxovo stavební sportoviště a další zábavné aktivity.

Zábavným odpolednem vás bude provázet moderátor David Vacke, kterého můžete znát jako herce Slováckého divadla v Uherském Hradišti.

Nebude chybět občerstvení ani sladké odměny pro děti, které jsme na Den pohybu pro zdraví věnovali my.

Součástí odpoledne budou také soutěže. Díky spolupráci Sportparku Rybníček s nadačním fondem Sportovní agentura Slovácko se budou každou hodinu losovat zakoupené vstupenky o atraktivní ceny. Domů si budete moci odnést například hokejky známých českých i zahraničních hráčů NHL i reprezentace (Henrika Lundqvista, Filipa Chytila a Jakuba Voráčka), podepsané dresy a kšiltovky a také čtrnáct vstupenek na hokejové mistrovství světa. Dále například podepsanou kartičku Michala Kempného z Washington Capitals (obránce české hokejové reprezentace a vítěze Stanley Cupu) a také dres a podepsaný míč 1. FC Slovácko.

Vstup pro děti je ZDARMA. Pro dospělé 50 Kč.

Přijďte si užít plno zábavy a vyzkoušet různé sporty i Vy!

Partneři den pohybu pro zdraví 2019