Byli jsme partnerem turnaje golfu na Jezerech

Golfový turnaj Jezera

V neděli 17. 6. 2018 jsme se stali na několik hodin partnerem otevřeného turnaje golfu na Jezerech v Ostrožské Nové Vsi. Turnaj se hrál na 2 kola a celkem 18 jamek. V rámci partnerství jsme do turnaje dodali věcné ceny a drobné reklamní a upomínkové předměty.

Před turnajem jsme pro hráče zajistili welcome drink v podobě vodky s tonicem. V průběhu turnaje a po jeho skončení jsme účastníkům a také veřejnosti nabízeli k ochutnávce produkty z portfolia Brown-Forman Czechia. Ochutnat mohli výborné americké whisky z oblasti Tennessee Jack Daniel´s Single Barrel, Jack Daniel´s Gentleman Jack a super-prémiový bourbon vyráběný nejstarším lihovarem v Kentucky Woodford Reserve.

Nejoblíbenějším produktem byl bez pochyby bourbon Woodford Reserve. Jedná se o třikrát destilovaný bourbon vyráběný tradičním způsobem s vyváženou chutí, ve které jsou patrné peprné tóny, vanilka a americký dub.

Dalším ochutnávaným produktem byl 2x filtrovaný Jack Daniel´s Gentleman Jack s velmi jemnou a vyváženou chutí dubu, karamelu a vanilky.

Poslední ochutnávanou whisky byl Jack Daniel´s Single Barrel. Jak jeho název napovídá, je stáčen pouze z jednoho sudu. Single Barrel má velmi robustní charakter a v jeho chuti jsou patrné tóny karamelu a koření.

Pro všechny účastníky turnaje i širokou veřejnost byla ochutnávka bourbonu a whisky příjemným zpestřením nedělního dne.