O společnosti ROJAL spol. s r.o.

Společnost ROJAL spol. s r.o. jsme založili jako rodinnou firmu v roce 1991 a po celou dobu našeho fungování se specializujeme na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravinářského zboží. Řadíme se mezi největší potravinářské velkoobchodní firmy nejen svým obratem, ale také svou působností v celém Zlínském kraji.

 

Velkoobchodní činnost (velkoobchod Rojal)

V rámci velkoobchodní činnosti se specializujeme na alkoholické a nealkoholické nápoje (včetně širokého sortimentu vín a piva), cukrovinky, kávu, sladké a slané pochutiny, základy a přísady do jídel, těžkého koloniálu a jiné potraviny, hygienické potřeby, drogistické zboží apod.

Cca 9 000 položek velkoobchodního skladu je dodáváno více než 330 dodavateli, mezi které patří např., Linea Nivnice, Kofola Krnov, Rauch, Wrigley Praha, Budvar České Budějovice, Bernard Humpolec, Svijany, Janáček Uherský Brod, Plzeňský Prazdroj, Pražské pivovary, Pepsi Cola, Coca Cola, Karlovarské minerální vody, Stock Božkov (Stock Plzeň), United Brands Praha, Kraft Jacobs, Bohemia Sekt (Starý Plzenec), Vinné sklepy Lechovice, Vinium Velké Pavlovice, Templářské sklepy Čejkovice, Znovín Znojmo, Intersnack, Douwe Egberts, Essa, Rapa, Hamé, Bonduelle, Philip Morris, Imperial Tobacco, Vitana, Nestle (Maggi), Vera Gurmet, Gurmeko, LA Food, Pěkný-Unimex, Hügli, Spak, Adriana, Kotanyi, Unilever (Knorr), Podravka a další.

 

Maloobchodní činnost (supermarket Rojal)

Maloobchodní činnost společnosti Rojal spol. s r.o. provozujeme v supermarketu potravin na ploše
cca 1 000 m2 s více než 10 000 položkami potravinářského a drogistického zboží.

 

Obchodní jméno: Rojal spol. s r.o.
Sídlo: Stolařská 2338, Uherský Brod, PSČ 688 01
IČO: 16361296
DIČ: CZ16361296
Právní forma: společnost s ručením omezeným
Kmenové jmění: 5.000.000,- Kč
Počet zaměstnanců: 98
Zapsána do obch. rejstříku: 17.7.1991, sp.zn. C 1904 vedená u Krajského soudu v Brně
Statutární zástupci: Ing. Jaroslav Habarta, Lubomír Habarta – jednatelé společnosti
Předmět činnosti: Výroba; obchod a služby; silniční motorová doprava nákladní; hostinská činnost; prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

ROJAL spol. s r.o. – Váš dodavatel pro gastro zařízení a širokou veřejnost již od roku 1991