Navštívili jsme pivovar Strakonice Dudák

Logo Dudák

Na pátek 12. 1. 2018 dostalo celé naše obchodní oddělení pozvánku zúčastnit se exkurze v Pivovaru Strakonice zvaném Dudák. Cílem exkurze bylo navázat obchodní spolupráci mezi pivovarem a námi. Exkurze se zúčastnili obchodní ředitel, obchodní manažer, nákupčí, marketéři a také obchodní zástupci. Z Uherského Brodu jsme vyráželi asi v 7:30 a do Strakonic dorazili 11:45. Po příjezdu na nás čekali představitelé pivovaru, kteří nás ve stylově zařízené degustovně přivítali výborným jídlem a také čepovaným pivem. Po jídle přišlo na řadu obeznámení s možnostmi spolupráce a zajímavými investičními plány ze strany pivovaru. Poté jsme se šli ubytovat a vyrazili s čerstvě načepovanou desítkou v ruce na exkurzi po sídle pivovaru.

V rámci exkurze jsme se dozvěděli plno zajímavých informací o vaření piva a ochutnali nefiltrovaná piva přímo z ležáckých tanků. Nejdříve jsme ochutnali nepasterizovaného Dudáka Švandu 10, který se vyznačuje střední plností s čistým chmelovým aroma a příjemnou zakulacující chutí. Poté přišel na řadu nepasterizovaný Dudák 11 světlý ležák s silnou plností, čistým chmelovým aroma a příjemnou hořkostí. Posledním ochutnávaným pivem byl Klostermann polotmavý ležák. Toto pivo bylo naprostým hřebem dne. Vyznačuje se plností, řízem a výrazným chmelovým aroma. Je mírně nasládlé a má velmi příjemnou karamelovou chuť. Je vyrobeno ze světlého českého sladu ve směsi s bavorským, karamelovým a barvícím a také z žateckého chmele. Klostermann chutná opravdu výborně.

Piva pivovaru Dudák zakoupíte v našich prodejnách Cash & Carry a také na eshopu www.velkoobchod.rojal.cz.

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní zástupce nebo přímo obchodního zástupce městského pivovaru Dudák pana Staňka na telefonu +420 724 382 150.