Porada obchodního oddělení Archeoskanzen Modrá

Porada obchodního oddělení v Archeoskanzenu Modrá

V pátek 23. 11. 2018 se naše obchodní oddělení a zástupci našich jednotlivých prodejen Cash & Carry zúčastnili porady v Archeoskanzenu Modrá. Porada probíhala na 2 části.

První část proběhla pod taktovkou pánů z firmy STOCK PLZEŇ – BOŽKOV S.R.O., kteří nás přednáškou a degustací zasvětili do výroby a chutí různých značek whisky (whiskey) a bourbonů. Měli jsme možnost ochutnat necelých 50 vzorků v nichž se našli i ti největší odpůrci těchto lihovin. Přednáška byla opravdu zajímavá a dozvěděli jsme plno nových informací.

Druhá část proběhla pod taktovkou generálního manažera Archeoskanzenu Modrá, Hotelu skanzen a Centra Slováckých tradic pana Hájka. Nejdříve nás provedl vlastní pálenicí, ve které jsme měli možnost ochutnat Slivovici, Hruškovici, Višňovici, Grapu a další pálenky SKANZEN. Poté nás provedl Tržnicí SKANZEN. Dále jsme navštívili nově otevřené Centrum Slováckých tradic, kde nás seznámil s historií vinařství a páleničářství. Muzeum vinařství a páleničářství je otevřeno také pro širokou veřejnost. Nakonec jsme se přesunuli dolů na Vinnou stezku a Slivotéku. Tady jsme měli možnost si načepovat a ochutnat ze 104 vzorků vín ze slovácké podoblasti. Ve slivotéce jsme měli možnost ochutnat z více než 70 vzorků výborných slivovic, pálenek a likérů českých i zahraničních výrobců alkoholických nápojů.