Průvodce službami společnosti ROJAL spol. s r. o.

Akční nabídky

nad rámec smluvně dohodnutých cen, nabízíme v pravidelných měsíčních intervalech zvýhodněnou nabídku zboží za akční ceny zveřejněnou formou barevného katalogu
(v rozsahu cca 1000 položek).

Bonusový program

R-body při odběru zboží, jsou na Vaše konto elektronicky načítány bonusové body (R-body), za které můžete u naší společnosti odebrat Vámi určené bonusové zboží.

Zákaznický servis

(objednávky, podpora prodeje, bonusový program, akční nabídky, případné reklamace aj.) je zabezpečován obchodním zástupcem naší společnosti, který tuto činnost vykonává pravidelnými návštěvami vaší provozovny. Objednávky jsou vytvářeny pomocí notebooku (u každé položky zboží je zobrazena aktuální skladová zásoba a cena včetně fota výrobku). Obchodní zástupce Vás zároveň ihned pomocí notebooku informuje o všech aktuálně probíhajících akcích a novinkách. Při vytváření objednávky můžete sledovat nárůst počtů R-bodů bonusového programu, případně ihned proměnit své body na dodávku bonusového zboží. Objednávka je po odsouhlasení odeslána k zpracování.

Jak objednávat

1. Naše společnost preferuje osobní přístup ke každému zákazníkovi. Ať se jedná o velkou akciovou společnost v krajském městě nebo živnostníka v příhraniční vísce. Disponujeme zkušeným proškoleným týmem obchodních zástupců, kteří zákazníky osobně navštěvují v domluvených pravidelných časech. Tito jsou vybaveni moderní výpočetní technikou umožňující sledování stavu zboží, novinky ve zboží, akce, slevy… Objednávka je přehledná, rychlá a pohodlná.

2. Osobně v samoobslužném prodejním skladě, typu Cash and Carry v Uherském Brodě, Uherském Hradišti, Kroměříži, Kyjově, Valašském Meziříčí a Zlíně. Zde si mohou zákazníci přijet zboží vybrat, zakoupit a odvést. Služba je určena zákazníkům, kteří preferují osobní odběr.

3. Využít můžete také e-shop.

Na něco jste zapomněli a nemůžete si přijet pro zboží osobně do našich samoobslužných prodejen Cash & Carry? To nevadí! Využijte eshop.