Sportovní den Rojal 2019

Sportovní den Rojal 2019

Jak je u nás již mnoho let tradicí, srpen patří sportovnímu dni. Ani letos tomu nebylo jinak a v hojném počtu jsme se v sobotu 10. 8. 2019 sešli v areálu fotbalového hřiště TJ Sokol Slavkov. Akce se zúčastnili nejen naši obchodní partneři a zaměstnanci, ale také jejich rodinní příslušníci z řad dětí i dospělých.

Sportovní den začal tradičně fotbálkem. Poté přišla na řadu zábava, dobré jídlo a pití. Z alkoholický nápojů jsme si mohli vybrat z čepovaného piva Dudák, míchaného nápoje Cointreau Fizz a také například ledově namraženého Jägermeistera. Jägermeister nám přivezly přímo jeho promotérky ve svém Volkswagen New Beetle vybaveným chladícím zařízením pro tento nápoj. Toto zařízení je obecně známé pod pojmem Jäger mašina.

Řidiči si mohli vybrat z osvěžujícího čepovaného Birellu s příchutí Pomelo & Grep, hroznové limonády, několika druhů džusů a balených vod.

Z jídla jsme si kromě sladkých a slaných pochutin mohli pochutnat na vynikající kýtě a také guláši. Milovníci čokolády a ovoce si přišli na své u čokoládové fontány Carla.

Atrakcí pro děti i dospělé bylo opravdu mnoho. Po výborné zkušenosti z minulého roku jsme opět pozvali provozovatele virtuální reality Zlín (Virtarena.cz) Honzu, který nám ukázal novinky z jeho výbavy a her. Pro děti jsme připravili skákací hrad a také nafukovací bludiště. Dále si všichni zúčastnění mohli zastřílet z laserových pistolí nebo se nechat pomalovat tělovými barvami.

V průběhu dne mohli všichni zájemci soutěžit o hodnotné ceny ve střelbě z laserových pistolí, běhu skrz bludiště a tradičně také hodem prázdným 50ti litrovým sudem. Prázdný 50ti litrový sud váží cca 12,4 kg.

I když večerní počasí nevyšlo úplně podle našich představ, akci jsme si parádně užili a těšíme se na příští rok.