Dárkové-Vinotéka v supermarketu Rojal

Dárkové zboží Rojal

Vánoce a vánoční svátky se nám nezadržitelně blíží a pomalu nastává čas nejkrásnějších dnů v roce. Kromě pohody s sebou občas přinášejí také velké starosti s vymýšlením dárků pro přátele, partnery a také rodinu. V našem supermarketu provozujeme specializovanou prodejnu Dárkové-Vinotéka, kde vám s výběrem hodnotného dárku pro vaše nejbližší pomůžeme.

Jedním z nejprodávanějších dárků v prodejně jsou zcela nepochybně kvalitní značková vína především od moravských vinařů jako např. Znovín Znojmo, Vinofol Novosedly, Polehňa Blatnice, Maňák Žádovice, Chateu Valtice, Krist Milotice, Víno Mikulov, Velkobílovická vína, Víno HORT, Habánské sklepy. Najdete zde od jakostních vín přes pozdní sběry a výběry z hroznů také ledové a slámové vína, šumivé vína, pravé sekty a Prosecca.

Máme velký výběr bedýnek, košů, ošatek a krabiček, rádi vám na přání vytvoříme dárkový koš popř. tašku s vybraným značkovým alkoholem, vínem a jiným dárkovým zbožím.

Jaké lihoviny a dárkovém předměty prodáváme?

Tak tady se můžeme pochlubit opravdu skvělou nabídkou rumů, koňaků, brandy, skotské a irské whisky, bourbony, likéry, mnohé nabízíme v exkluzivních dárkových kazetách. Vyhledávané jsou především víceleté koňaky a rumy.

Mimo dárky patří k Vánocům také vánoční aranžmá. V prodejně pro vás máme velký výběr věnečků, adventních dekorací, proutí, keramiku, lucerny, andělíčky a látkové postavičky, umělé květiny, aromalampy a aromatické oleje a vosky, nejoblíbenějším artiklem jsou různé vonné svíčky a difuzéry.

Co dalšího v prodejně nabízíme?

Kromě alkoholických nápojů a dárkových předmětů u nás zakoupíte noviny a časopisy, přáníčka, pohledy a známky, můžete si podat Sportku, dobít mobilní telefony a zakoupit stírací losy.

Za zmínku stojí možnost platby kartou a zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 500,- a 1000.-Kč, které je možné uplatnit jak u nás v obchůdku tak i v našem supermarketu.

Jaká je naše otevírací doba?

Pondělí – Pátek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 12:00

Telefon: 572 626 150
FAX: 572 626 141
Email: iris.habartova@seznam.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.