Velkoobchod nápojů a potravin

Velkoobchod a supermarket potravin Rojal

Podnikáte v oblasti gastronomie a máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Specializujeme se na velkoobchodní prodej alkoholických a nealkoholických nápojů, potravin, hygienických a drogistických potřeb.

V rámci velkoobchodního a také maloobchodního prodeje potravin se zaměřujeme především na:
1. Lihoviny (vodku, gin, rum, tequilu, koňak, brandy, whisky, bourbon, likér a další jednodruhové pálenky)
2. Piva (piva sudová, piva lahvová, piva v plechu, piva v PET lahvích a také ovocné cidery) – k sudovému pivu výčepní plyn Drinkgas
3. Vína (vína dezertní, sekty, šumivá vína, vína tichá a mnoho dalších)
4. Nealkoholické nápoje (vody v PET lahvích, vody ve skle, limonády v PET lahvích, limonády ve skle, limonády v plechu, ledové čaje, ledové kávy, energetické nápoje, džusy, ovocné šťávy, sirupy, dětské nápoje, dětské sekty a také různé instantní nápoje)

Kromě nápojů prodáváme také potraviny:
1. Cukrovinky (čokolády, žvýkačky, sušenky, bonbony, bonboniéry, kolekce, lízátka, oplatky, pendreky, čokoládové tyčinky a další cukrovinky)
2. Slané pochutiny (oříšky, semínka, popcorny, tyčinky, brambůrky, chipsy a další slané pochutiny)
3. Koloniál (oleje, mouky, cukry, sladidla, polevy, toppingy, rýže, luštěniny, cereálie, müsli, sušené ovoce, těstoviny, sůl, ocet, polévky, bujony, přípravky k pečení, koření a další koloniál)
4. Sterilované výrobky (chlazená hotová jídla a přílohy, masové konzervy, paštiky a pomazánky, sterilovaná zelenina, kečupy, hořčice, dressinky, majonézy, vejce, kompoty, džemy, medy, kojenecká strava a další sterilované výrobky)
5. Mléčné výrobky (sýry, másla, tuky, smetanu, šlehačku, mléka a další mléčné výrobky)
6. Mražené výrobky (přílohy, led, ledovou tříšť)
7. Pečivo (pufované chlebíčky, cereální chlebíčky, slané pečivo a další)

Hygienické a drogistické potřeby:
1. Tělová kosmetika (krémy)
2. Mýdla (tuhá, tekutá, pěnová)
3. Toaletní papír, ubrousky, kapesníčky
4. Prášky na praní (sypké, tekuté, tablety, aviváže)
5. Čistící prostředky (do kuchyně, koupelny, na podlahy, na WC, leštěnky, prostředky do myčky, dezinfekce a další čistící prostředky)

A také domácí potřeby – baterie, žárovky, smetáky, mopy, hadry, houbičky, svíčky, uhlí, zeminu, hnojiva, hračky a další.

Oblíbenou službou pro gastro zařízení, spolky, sbory a také běžné zákazníky je půjčování výčepních zařízení a výčepního plynu Drinkgas.