Velkoobchod s alko a nealko nápoji

Velkoobchod a supermarket potravin Rojal

Již od roku 1991, kdy jsme naši společnost založili, se specializujeme na velkoobchod s potravinami, hygienickými a drogistickými potřebami a především s alkoholickými a nealkoholickými nápoji.

V rámci velkoobchodního prodeje se zabýváme především prodejem lihovin, piva, vína, nealkoholických nápojů, čajů a kávy pro gastro zařízení a také běžné zákazníky.

Kromě nápojů u nás zakoupíte také různé druhy potravin. Jedná se o cukrovinky, slané pochutiny, koloniál, sterilované výrobky, mléčné výrobky, mražené výrobky a také pečivo.

Oblíbeným zbožím na našem velkoobchodě jsou také hygienické a drogistické potřeby. Nabízíme tělovou kosmetiku, mýdla, toaletní papír, ubrousky, kapesníčky, ale také prášky na praní, čistící prostředky do kuchyně, koupelny a na WC.

Z domácích potřeb u nás zakoupíte baterie, žárovky, smetáky, mopy, hadry, houbičky, svíčky, uhlí, zeminu a kvalitní hnojiva.

Často odebíraným artiklem především od gastro zařízení a hlavně jídelen je obalový materiál. Nabízíme vše od alobalů a forem, sáčků, fólií, pytlů apod.

Kromě velkoobchodních zákazníků jako jsou bistra, restaurace, školní a závodní jídelny, pizzerie a další mohou u nás za snížené ceny nakupovat také běžní spotřebitelé. Jedná se například o zákazníky, kteří potřebují nakoupit větší množství alkoholu a jiných potřeb na soukromou párty. Dále různé spolky, sbory, sdružení, oddíly apod., kteří pořádají plesy a jiné zábavné akce.