Velkoobchod s cukrovinkami

Velkoobchod a supermarket potravin Rojal

V rámci velkoobchodní a také maloobchodní činnosti se specializujeme na prodej kvalitních a čerstvých potravin, nápojů a drogerie pro firmy, gastro zařízení, živnostníky i běžné zákazníky.

Velmi oblíbeným sortimentem především u cukráren a kaváren jsou cukrovinky. Proto patříme mezi přední velkoobchody s cukrovinkami v České republice.

Jaké cukrovinky prodáváme?

1. Čokolády – hořké, mléčné, bílé, na vaření – Baron, Carla, Figaro, Milka, Geisha, Orion a další.

2. Žvýkačky a žvýkačkové bonbony – Airwaves, Five, Happy Gum, Hubba Bubba, Orbit, Twinner 88, Watermelons, Winterfresh, Wrigley´s Spearmint a další.

3. Sušenky – s náplní i bez náplně, polomáčené i ty ze zdravé výživy – BeBe Brumík, BeBe Dobré ráno, Biscuit Caramel, Lotus, Milka Sensation, Opavia Kolonáda, Opavia Zlaté, Opavia Disco, Opavia Věnečky, Oreo, Sedita a další.

4. Bonbony – želetinové, drops, karamelové, lipa – Anticol, Bonpari, Halls, Haribo, Hašlerky, Hors, JoJo, Lentilky, Lipo, M&M, Mentos, Minions Candy, Nimm2, Pez, Skittles, Tic Tac, Trolli, Vidal, Werther´s Original a další.

5. Bonboniéry, kolekce – čokoládové, bez čokolády, likérové, … – Carla, Ferrero, Figaro, Geisha, Merci, Milka, Orion (Modré z nebe), Toffifee a další.

6. Lízátka – roksové, se žvýkačkou a s dárkem – 2 Pop, Brain Pop, Chupa Chups, Fizz, Hors, Minions, Space Chupi Gum, Vidal a další.

7. Oplatky – s čokoládovou, ovocnou nebo mléčkou náplní – Dobré (Hořické trubičky), Kinder, Lambáda, Milka, Miňonky, Natty, Nestlea, Opavia (Fidorky, Horalky, Kolonáda, Tatranky), Oreo, Orion (Delissa apod.), Sedita, Siesta a trubičky do poháru.

8. Pendreky

9. Čokoládové tyčinky (čoko tyčinky) – s příchutí a také energetické – 3 Bit, Big Shock, Bounty, Ferrero, Flint, Geisha, Kinder Bueno, Lion, Margot, Mars, Milka, Milky Way, Nestle KitKat, Orion Banány v čokoládě, Deli, Kofila, Koko, Kaštany, Milena, Snickers, Twix.