Velkoobchod s nápoji

Velkoobchod a supermarket potravin Rojal

Specializujeme na velkoobchodní prodej alkoholických (pivo, víno, lihoviny) a nealkoholických nápojů (limonády, džusy, sirupy apod.), potravin běžné spotřeby, hygienických a drogistických potřeb ve Zlínském, Jihomoravském a Olomouckém kraji.

Mezi naše zákazníky patří provozovatelé barů, bister, hotelů, vináren, pizzerií, diskoték, restaurací, čerpacích stanic, stánků, kiosků, školních a závodních jídelen, maloobchodní prodejny potravin a smíšeného zboží, kantýn, cukráren, kaváren a dalších gastronomických zařízení. Zavážíme oblasti Veselí nad Moravou, Bzenec, Vlkoš, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Luhačovice, Slavičín, Valašské Klobouky, Rožnov pod Radhoštěm, Zlín, Vizovice, Starý Hrozenkov, Strání – Květná, Vlčnov, Vsetín, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Přerov, Strážnice, Bučovice, Břeclav, Hodonín, Kyjov, Valtice, Mikulov, Lednice, Hustopeče a mnohé další.

Kromě provozovatelů různých gastro zařízení spolupracujeme také s různými spolky, sbory a sdruženími, sportovními oddíly, pořadateli plesů, městskými a obecnými úřady a také firmami, kterým zajišťujeme například pitný režim.

K našim zákazníkům patří z velké části také běžní spotřebitelé, kteří pořádají párty či jinou oslavu a potřebují nakoupit alko a nealko nápoje, občerstvení a jiné vybavení a hlavně chtějí ušetřit. Jednou z nejvyužívanějších služeb je půjčování výčepů na všech našich prodejnách Cash & Carry.

Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Kontaktujte nás na telefonu 572 626 111 – 113, mobilu 777 724 400, emailu objednavky@rojal.cz nebo přímo obchodního zástupce pro Vaši oblast.