Velkoobchodní prodej sudového piva

Velkoobchod a supermarket potravin Rojal

Od roku 1991, kdy jsme rodinnou společnost Rojal spol. s r.o. založili, se specializujeme na velkoobchodní i maloobchodní (supermarket) prodej potravin, drogistického a hygienického zboží, domácích potřeb, základních kancelářských potřeb a především alkoholických a nealkoholických nápojů.

Jedním z nejoblíbenějších alkoholických nápojů je sudové pivo. Pivo partnerům dodáváme v 10, 15, 20 a 30 litrových sudech. Mezi nejprodávanější značky patří Bernard (Rodinný pivovar Bernard), Budweiser Budvar (Budějovický Budvar), Heineken (Heineken Česká republika), Pernštejn (Pardubický pivovar), Ferdinand (pivovar Ferdinand), Hubertus (pivovar Hubertus), Litovel (pivovar Litovel), Svijany (pivovar Svijany), Zubr (pivovar Zubr), Staropramen (pivovary Staropramen), Pilsner Urquell (Plzeňský Prazdroj), Radegast (Plzeňský Prazdroj), Gambrinus (Plzeňský Prazdroj), Kozel (Plzeňský Prazdroj), Primátor (Primátor – distribuce) a mnohé další.

Kromě sudového piva u nás můžete zakoupit také pivo ve skleněných lahvích, pivo v plechovkách nebo pivo v PET lahvích. Oblíbené jsou také ovocné cidery.

V rámci velkoobchodního i maloobchodního prodeje sudového piva je velmi oblíbenou službou gastro zařízení i běžných spotřebitelů půjčování výčepních zařízení a výčepního plynu Drinkgas.