Velkosklad alkoholu

Velkoobchod a supermarket potravin Rojal

Od roku 1991 se specializujeme na velkoobchodní prodej alkoholu, nealkoholických nápojů, potravin, hygienických a drogistických potřeb.

V rámci velkoobchodní prodeje se specializujeme na prodej lihovin (vše od vodky, rumu, whisky, koňaků až po ovocné pálenky), piva (sudová, v plechu i PET lahvích a také cidery), vína (místních i světových značek) a nealko nápojů (vše od minerálních vod až po džusy, sirupy, ovocné šťávy a další).

Našimi zákazníky jsou především gastro zařízení (restaurace, hotely, pizzerie, školní jídelny, závodní jídelny, kantýny, cukrárny a další) a také různé spolky, sdružení, sportovní oddíly, firmy, městské a obecní úřady a další.

Mezi naše zákazníky patří také běžní spotřebitelé, kteří mají v plánu pořádat párty či jinou oslavu a chtějí výrazně ušetřit.

Díky kvalitním službám, výhodným cenám, osobnímu kontaktu a také věrnostnímu programu patříme mezi nejvyhledávanější velkoobchody s alkoholickými a nealkoholickými nápoji a potravinami pro gastro zařízení i běžné zákazníky.